Táborová príprava na jednotku!

Podcenenie prípravy na letné tábory môže byť chybou rodičov, ako aj samotných organizátorov. Či už chystáte denné alebo klasické letné tábory, my sme tu preto, aby sme Vám túto prípravu zaručene zjednodušili. Pripravili sme výber reklamných predmetov, s ktorými bude Váš tábor nezabudnuteľným!

 

  1. Táborové must have Reklamný textil, táborové tričká s potlačou

Reklamné tričká sa každoročne stávajú táborovým must have. Rovnaké tričká udržujú spoločného ducha a deti tak zažijú neopakovateľnú radosť z toho, že tvoria jeden tím. Mimo toho sú ľahko rozpoznateľnými, čo určite ocenia táboroví vedúci. Pestrofarebné tričká s potlačou vlastného loga nebudú nikdy krokom vedľa.

 

 

 

2. Dajte stop úpalu! Reklamný textil, šiltovka

Strašiak každého táboru je jednoznačne úpal. Môžete vymyslieť aj ten najoriginálnejší program, ak sa dieťa na slnku príliš prehreje, jeho zážitok bude značne znepríjemnený až úplne znemožnený. Stavte preto na jednoduchú, no najúčinnejšiu ochranu pred slnkom – šiltovky! Jednoduchý, cenovo dostupný doplnok, ktorý nikdy neoľutujete. Či už s logom alebo bez, deti aj rodičia Vám budú vďační.

 

 

 

  1. Nezabúdajte na hydratáciu Športové fľaše s karabínkouFarebná plastová fľaša s karabínkou

Pravidlo č. 1 – veľa vody! Najmä v letných mesiacoch. Jednoducho sa to hovorí, ťažšie dodržiava. Skvelým pomocníkom preto môžu byť fľaše, ktoré zabezpečia pitný režim každého účastníka. Pri detských táboroch odporúčame dbať na to, aby fľaše netiekli. Takisto neodporúčame sklenené fľaše, ktoré sa pri manipulácií môžu rozbiť a deti by sa mohli ľahko poraniť. Nehovoriac o tom, že sklo nie je jedným z najľahších materiálov. Nemusíte sa však obávať, v našej ponuke reklamných predmetov, nájdete široký výber fliaš rôznych veľkostí ako aj materiálov. Máte z čoho vyberať.

 

  1. 2 v 1

V prípade reklamných predmetov, ktoré odporúčame všetkým letným táborom, sú určite produkty, ktoré spĺňajú funkčnosť ako aj zábavu. Prečo si teda nezvoliť produkty, ktoré si deti sami môžu dotvoriť? Originalite sa predsa medze nekladú. A čo je najlepšie, vytvoríte tak jednoduchý, no kreatívny program, pri ktorom sa deti môžu sami realizovať. V našej ponuke nájdete napr. sťahovacie vaky či peračníky s farbičkami, určené na vyfarbovanie. Produkty s pridanou hodnotou sú našimi/vašimi obľúbenými.

Peračník s farbičkami na vyfarbovanie Sťahovací vak s farbičkami na vyfarbovanie

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. To najlepšie na záver!

Každé dieťa sa najviac teší na čas strávený rôznymi zaujímavými aktivitami a hrami. V našej ponuke reklamných predmetov nájdete množstvo rôznych hier, ktorými ľahko vyplníte program. Či už siahnete po menších produktoch, akými sú napr. farbičky, puzzle či skladačky alebo stavíte na plážový tenis, nafukovacie lopty alebo frisbee, nebudete sklamaní ani vy, ani detskí táboroví nadšenci. Čerešničkou na torte môžu byť dočasné tetovačky vo vašom vlastnom dizajne. S nimi zaručene zabodujete!

Farebný plážový tenis vhodný na potlačFrisbee s vlastnou potlačou Tetovačky s vlastnou grafikou

 

Aktuálne prebieha naša táborová akcia so zľavou 20% na vybrané produkty! Vyberte si zo širokej ponuky reklamných predmetov a pripravte tak nezabudnuteľný tábor, na ktorý bude radosť spomínať!

https://presentas.sk/wp-content/uploads/2023/04/taborova-akcia.pdf

Zdieľajte na sociálnych sieťach

Ďalšie články

festivalová akcia presentas, zľavy na festivalové produkty

Festivalová akcia

Festivalová akcia 6.5. – 20.6. 2024 Organizujete letný festival? Potrebujete cenovo výhodný festivalový merch? Zídu sa Vám tričká pre účastníkov, ale aj klobúky, fľaše, či

Čítať viac »
táborová akcia, zľavy na táborové produkty presentas

Táborová akcia

Táborová akcia 15.5. – 15.6 2024 Organizujete letný tábor? Potrebujete cenovo výhodné reklamné predmety pre deti? Chcete byť originálny a mať pre deti darčeky, hry,

Čítať viac »
Ekodarčeky, ekologické reklamné predmety s vlastnou potlačou za super ceny trnava

Stavte na obľúbené Ekodarčeky!

Klasickým darčekom už odzvonilo! Aj vy by ste chceli darovať niečo „viac“ ako iba darček? Prinášame Vám originálne, nevšedné, no najmä ekologické darčeky z udržateľných materiálov.

Čítať viac »
Návrat hore