Víno, medovina, destiláty

Víno

V našej pounke nechýba dobré víno. Pracujeme najmä s vínom značky Chateau Krakovany, samozrejme, je možné si vybrať i z ponuky luxusnejších vín iných značiek. Medzi najobľúbenejšie vína patrí Frankovka modrá a Rizling vlašský, ale máte možnosť si vybrať aj z množstva ďalších. Na branding používame pieskovanie so zlatením, etiketu alebo potlač. Špecialitou sú čierne fľaše, na ktorých matnom čiernom povrchu sa zlatá a strieborná farba ešte viac vynímajú.

Medovina

Takisto ponúkame veľmi kvalitnú slovenskú medovinu a včelovinu. Včelovina znamená 3 druhy medu, kvasenie pri 17°C, čistá príroda a 4x filtrovaná voda. Obe sú jedným z najobľúbenejších darčekov počas Vianoc. Vybrať si môžete z viacerých možností a veľkostí, včelovinu 0,75l, či 0,18l, v darčekovej krabičke, slamenom košíku, alebo v balíčku. Takisto je možné na fľašu medoviny umiestniť pieskovaním Vaše logo alebo venovanie. Včelovinu Vám ozdobíme vlastnou kartičkou s logom/venovaním.

Destiláty

Tvrdý alkohol pre tvrdých chlapov! Alebo ako poďakovanie sa klientom, či zamestnancom – skvelá voľba. Vyberte si zo širokého spektra kvalitných slovenských destilátov a potešte nimi svojich blízkych. Ponúkame ich, vo fľašiach rôznych veľkostí, farieb a tvarov podľa vášho výberu. Na ne následne môžeme vymyslieť etiketu, potlač, či kreatívnu visačku.

Návrat hore