Mašrkty, gastro

Veľmi obľúbené sú aj rôzne sladkosti s Vašim logom. Vieme pre Vás zabezpečiť napr. cukor s obalom vo Vašom dizajne. Tiež je možné originálne zabaliť rôzne lízatká i cukríky, či už do malých dózičiek, alebo do iných krabičiek. Takéto sladkosti sú veľmi vhodnou formou pre rôzne firemné udalosti ako je deň otvorených dverí, otváranie nových prevádzok, športové udalosti, festivaly a podobne.

Vybrať si môžete aj z množstva čokolád na mieru alebo klasických tvarov, kvalitných praliniek v darčekových baleniach a bonboniér s Vašim logom či visačkou.

Medovníky

Veľmi obľúbené, najmä počas Vianoc, sú tiež naše tradičné domáce medovníky, či už veľmi chutné klasické alebo celozrné. Napečieme Vám medovníky s Vaším logom, venovaním alebo obrázkom, v rôznych tvaroch, farbách a veľkostiach. Medovníky sú veľmi vhodné ako súčasť vianočných balíčkov, keďže sú cenovo dostupné, originálne a výborne chutia!

Med/ Džem

V našej ponuke nájdete tiež výborný med od slovenských dodávateľov. Vieme ho pre Vás zabezpečiť v rôznych baleniach, veľkostiach i tvaroch. Obľúbené sú tiež medy s orieškami či sušenými plodmi. Obaly je možné potlačiť Vašim logom, či ozdobiť venovacou kartičkou. Nechýba ani ponuka veľmi zdravého peľu, ktorý ponúkame vo veľmi pekných sklenených dózičkách. Peľ je vzácny najmä pre jeho liečivé účinky pri rôznych ochoreniach a tiež ako podpora imunity a nervového systému. Takisto ponúkame kvalitný slovenský džem, v našej ponuke nájdete: šipka, jahoda,jablko/brusnica,slivka/ škorica, hruška/ zázvor, marhuľa,malina,slivka/ čierny čaj, hruška/ čokoláda, jahoda/ čokoláda višňa/ čokoláda

Čaje

Ponúkame tiež výborné kvalitné čaje – či už sypané alebo porciované, balené v klasických sáčkoch, krabičkách, drevených krabičkách alebo špeciálnych darčekových obaloch a sadách. Čaje sú veľmi vhodnou formou darčeka najmä počas zimných mesiacov.

Návrat hore