Príprava festivalu? Posuňte Váš festival na vyšší level!

Na webe nájdete množstvo tipov, ktoré uľahčia prípravu na festival každému účastníkovi. No ako pomôcť pri príprave festivalu usporiadateľom? Vlastný merch nie je nikdy na zahodenie a preto Vám prinášame sumár reklamných predmetov, ktoré je vhodné zaobstarať si vopred a doviesť zážitok z festivalu k dokonalosti.

  1. Všetko sa začína vstupom!Festivalový náramok s vlastnou potlačou vyrábaný na mieru

Bez identifikačného náramku to proste nejde. Každý účastník ho získa pri vstupe a absolvuje s ním celý festival. Klasické pestrofarebné náramky z umelého vlákna už hoďte za hlavu! Sú nepohodlné, môžu sa roztrhnúť, častokrát sú príliš priškrtené a koniec koncov aj nanajvýš neoriginálne. Stavte preto na originálne sublimačné polyesterové identifikačné náramky, ktoré sa vyrábajú na mieru podľa vlastnej grafiky. Obsahujú plnofarebnú obojstrannú potlač, plastové bezpečnostné zapínanie, sú veľmi príjemné na nosenie a stanú sa tak originálnym doplnkom každého návštevníka.

 

  1. Nezabúdajme na pitný režim

Drvivá Festivalové poháre s potlačou väčšina festivalov sa uskutočňuje v priebehu teplých letných mesiacov. Všetci sa dopredu modlia, aby bolo dobré počasie. S tým je spojený aj pitný režim, na ktorý sa častokrát zabúda. Pri vstupe každému odoberú vlastné nápoje, ale tým to nekončí. Ako to návštevníkom zjednodušiť? V našej ponuke nájdete festivalové poháre s viacnásobným použitím. Mimo toho, že Vám ich vieme pripraviť s vlastnou originálnou grafikou či jednoduchou personalizáciou, fungujú na zálohovacom systéme. Návštevníci si zaplatia sa svoj zálohovaný pohár, ktorý s nimi prežije celú akciu a vy sa vyhnete nadmernému plastovému odpadu. Príroda Vám poďakuje.

 

 

  1. Ochrana nadovšetko

V prvom rade ide vždy o ľudí. Každý usporiadateľ túži po tom, aby si návštevníci festival čo najviac užili a o rok sa s nadšením vrátili. Nie je nič horšie ako dostať úpal či žmúriť do rozhorúčeného slnka. To zaručene pokazí aj ten najlepší zážitok. Medzi povinnú výbavu preto patria klobúky alebo šiltovky, slnečné okuliare alebo vejáre. V prípade, že si návštevník túto výbavu zabudne doma, veľmi rád si ju zabezpečí prostredníctvom stánku s vašim merchom. A ak počasie nevyjde presne podľa predstáv? Od toho sú tu pršiplášte v originálnom a veľmi praktickom balení. Zásadou je, byť vždy pripravený! A to všetko s vlastným brandingom.

Slnečné okuliare s vlastnou potlačou

Reklamné klobúky so šnúrkou vo vlastnej potlači

 

 

 

 

 

 

  1. Hlavne pohodlneŽabky s vlastnou potlačou

Na festivale aj ten najväčší módny maniak stavia na pohodlnosť. No stáva sa, že niekto podcení správnu obuv. Ak nechcete, aby Vás otlaky vyradili z hry, odporúčame mať záložný plán. Buďte originálni a pridajte do svojho stánku žabky vo vlastnom dizajne. Pre mnohých ľudí bude tento originálny produkt doslova vykúpením a budete prekvapení ako rýchlo sa z Vášho stánku bude míňať. Ďalším tipom sú podsedáky na mieru, ktoré zaručené spríjemnia chvíle každému, koho nohy už nebudú vládať. Produkty vo vašom dizajne vďaka ktorým si každý môže                                vychutnať zážitok z festivalu naplno.

 

Chladiaci obal na plechovku vo vlastnom dizajne5. Nech je na čo spomínať!

Originálne reklamné predmety vo vlastnom dizajne alebo s vašou personalizáciou, ktoré budú pôsobiť ako reminder na príjemne strávený čas na vašom festivale. Od tričiek s vlastnou potlačou, cez dočasné tetovačky, univerzálne fľaše s vlastnou potlačou až po originálne chladiace obaly na pivo či plechovky. To všetko si nájde svoje využitie na festivale, tak aj mimo neho. Jednoduchá chodiaca reklama, ktorú radi stretnete počas roka na turistike alebo kúpalisku.

Reklamné tričko s potlačou

Aktuálne prebieha naša festivalová akcia so zľavou 20% na vybrané produkty! Nakúpte reklamné predmety za skvelé ceny a posuňte   tak prípravu Vášho festivalu na vyššiu úroveň!

https://www.presentas.sk/festivaly/

Zdieľajte na sociálnych sieťach

Ďalšie články

Ekodarčeky, ekologické reklamné predmety s vlastnou potlačou za super ceny trnava

Stavte na obľúbené Ekodarčeky!

Klasickým darčekom už odzvonilo! Aj vy by ste chceli darovať niečo „viac“ ako iba darček? Prinášame Vám originálne, nevšedné, no najmä ekologické darčeky z udržateľných materiálov.

Čítať viac »
Letný tábor, tábor pre deti s originálnymi reklamnými predmetmi

Táborová príprava na jednotku!

Podcenenie prípravy na letné tábory môže byť chybou rodičov, ako aj samotných organizátorov. Či už chystáte denné alebo klasické letné tábory, my sme tu preto, aby sme Vám túto prípravu zaručene zjednodušili.

Čítať viac »
Návrat hore