Prienik digitálnych technológií do kancelárií

Prienik digitálnych technológií do kancelárií

Rozvoj digitálnych technológií sa neustále rozširuje a tým sa rozrastá aj oblasť ich pôsobenia. Niektorí ľudia s digitálnymi technológiami vyrástli. Pre ostatných sú stále nepochopiteľnou novinkou. Ich prienik však sledujeme vo všetkých odvetví života. Výnimkou nie je ani naše zamestnanie.

  1. Paperless kancelária

    prechod z papierovej podoby na digitálnu, proces digitalizácie v kancelárií

Myšlienka ochrany životného prostredia by v dnešnej dobe mala byť pre každého prioritou. Výrazným krokom, ktorý prispieva k šetreniu stromov, je eliminácia dokumentov v papierovej podobe. Prechod dokumentov z papierovej formy do digitálnej má mnoho výhod, ktoré ocení nielen životné prostredie, ale aj samotní zamestnanci. V prvom rade hovoríme samozrejme o šetrení času a nákladov. Už nie je potrebné aby zamestnanci obiehali celú firmu kvôli jednému zdrapu papiera. Digitálny archív zvyšuje efektivitu práce a poskytuje jednoduchý spôsob akým dosiahnuť perfektný prehľad kompletnej dokumentácie. Takisto eliminuje množstvo chýb a zbytočných strát vďaka ľudskému faktoru.

proces digitalizácie, prechod papierového podpisu k elektronickému podisu2. Elektronický podpis

Kľúčovým krokom v procese digitalizácie v pracovnom prostredí je elektronický podpis. Náhrada papierového podpisu zjednodušuje celkový proces práce. Podobne ako pri digitálnom archíve, týmto prechodom šetríme čas a peniaze. Je množné ho využívať pri podpise rôznych zmlúv ako aj v marketingu a tiež na HR oddelení. Napriek tomu, že sa zdá tento podpis dokonalým riešením, nie je možná absolútna náhrada. V niektorých prípadoch, v rámci zachovania absolútnej istoty, je uprednostňovaný fyzický kontakt a papierový podpis.

 

 

  1. Cloudové riešenie

Opäť jedno z riešení, ktoré maximálne zefektívni výkon práce. Dátové úložisko má najrôznejšie využitie. Od jednoduchej evidencie zamestnancov a ich dochádzkového systému až po podporu home officu a dostupnosť potrebných dokumentov aj mimo kanceláriu. Takisto ho s radosťou využijú zamestnanci HR oddelenia pri nábore a zaúčaní nových zamestnancov. S tým je spojená aj eliminácia pracovného prostredia, resp. kancelárskych priestorov. Nielen vďaka covidovej situácii stále narastá využívanie práce z domu. Výhody sledujeme na oboch stranách. Zo strany zamestnávateľa je to samozrejme šetrenie finančných prostriedkov – prenájom, energie, sociálne zázemie. Na strane zamestnanca je výhodou samotné dochádzanie do práce, ktoré môže byť v mnohých prípadoch komplikované.

proces digitalizácie, využívanie dátového úložiska v kancelárií

  1. Stará, dobrá klasika

Napriek tomu, že vplyv digitalizácie čoraz viac narastá, stále platí, že čo je na papieri, to sa počíta! Aj v dnešnej mobilnej dobe sa nájde množstvo ľudí, ktorí sa bez svojho diáru nepohnú. Či už ho využívajú na poznámky, ktoré by neradi zabudli alebo si značia dôležité termíny či deadliny. Dnes nám trh ponúka širokú ponuku diárov a kalendárov, ktoré poskytujú kombináciu funkcie a moderného dizajnu, ktorý je oku lahodiaci. Štýlové kalendáre zútulnia vaše kancelárske priestory a moderné diáre budú vašim osobným módnym doplnkom. Takisto platí funkcia chodiacej reklamy. Všetky kalendáre, diáre sa dajú personalizovať. Vhodná aplikácia vášho firemného loga alebo originálnej potlače vytvorí z bežne dostupného produktu originálny výrobok, ktorý ocení každý zákazník alebo obchodný partner.

nová ponuka kalendárov, diárov na rok 2024 v reklamnej agentúre Presentas

Nová ponuka kalendárov, diárov na rok 2024 s vlastnou potlačou, razbou, etiketou iba v agentúre Presentas Trnava

Kompletnú ponuku kalendárov/diárov na rok 2024 nájdete nižšie:
Link: Kompletná ponuka kalendárov, diárov 2024

 

Zdieľajte na sociálnych sieťach

Ďalšie články

Ekodarčeky, ekologické reklamné predmety s vlastnou potlačou za super ceny trnava

Stavte na obľúbené Ekodarčeky!

Klasickým darčekom už odzvonilo! Aj vy by ste chceli darovať niečo „viac“ ako iba darček? Prinášame Vám originálne, nevšedné, no najmä ekologické darčeky z udržateľných materiálov.

Čítať viac »
Letný tábor, tábor pre deti s originálnymi reklamnými predmetmi

Táborová príprava na jednotku!

Podcenenie prípravy na letné tábory môže byť chybou rodičov, ako aj samotných organizátorov. Či už chystáte denné alebo klasické letné tábory, my sme tu preto, aby sme Vám túto prípravu zaručene zjednodušili.

Čítať viac »
Návrat hore