Stavte na obľúbené Ekodarčeky!

Klasickým darčekom už odzvonilo! Aj vy by ste chceli darovať niečo „viac“ ako iba darček? Prinášame Vám originálne, nevšedné, no najmä ekologické darčeky z udržateľných materiálov. Naše Ekodarčeky!

Počujete slovenské spojenie ekologické darčeky po prvýkrát? Nezúfajte! Pripravili sme si pre Vás prehľad najobľúbenejších ekodarčekov, s ktorými zaručene nespravíte krok vedľa!

Eko znovu použiteľná fľaša ekodarčeky

Znovu použiteľné fľaše

Zaužívaná klasika, ktorá sa veľmi rýchlo stala bestsellerom. Znovu použiteľné fľaše sú prospešné nielen pre Vaše zdravie z hľadiska dodržiavania pitného režimu, ale aj pre životné prostredia. Práve plastové fľaše sa podieľajú na znečistení pôdy, vody a znepríjemňujú život mnohým živočíchom. Kúpa ekologickej fľaše  spája hneď niekoľko výhod. Ponúka praktické riešenie ako zostať hydratovaný po celý deň, či už v práci, pri športe alebo cestovaní. A zároveň kúpou pomôžete eliminovať plastové fľaše, ktoré produkujú množstvo nebezpečného odpadu. Na našom e-shope nájdete širokú ponuku, kde si vyberiete z rôznych moderných, nadčasových dizajnov, ktoré si zamiluje každý.

Ekologické nákupné tašky

ekologická nákupná taška ekodarčeky

Igelitové tašky sú už dávno out. Vo väčšine predaní by ste ich už iba márne hľadali. Snahou je nájsť akúkoľvek náhradu z ekologickejších materiálov. A tak sa z igelitových tašiek stali papierové. No prečo míňať peniaze na papierové tašky, ktoré sa Vám doma budú iba hromadiť? Riešením je praktická ekologická taška, ktorá bude stále s vami. Či už vsadíte na minimalistický dizajn alebo Vám do oka padne vintage sieťovka je len na Vás. Zaručene sa stane vašim verným spoločníkom.

 

 

Bambusové zubné kefkyEko bambusové zubné kefky ekodarčeky

Tak ako pri predošlých produktoch, tak aj pri ďalšom tipe, je našim/vašim hlavným záujmom nájsť ekologickejšiu náhradu za produkty, ktoré sú súčasťou každodenného života. Rovnako tomu je aj pri výmene klasických zubných kefiek za ekologickejšie náhrady. Bambusové zubné kefky sú vyrobené zo 100% rozložiteľného materiálu. Bambus je veľmi vďačným materiálom. Veľmi rýchlo rastie. Každý deň je schopný vyrásť o jeden meter. Zároveň produkuje viac kyslíku ako iné stromy. Zubná kefka vyrobená z bambusového dreva sa stane užitočným a zároveň nevyhnutným darčekom. Buďte šetrní k svojim zubom a zároveň k planéte!

Slamky

ekologické slamky ekodarčeky

 

 

V obchodoch už plastové slamky nenájdete. Trendom je ich celkové sťahovanie z trhu. Obľúbenými sa však stali ich ekologickejšie alternatívy. Máte možnosť staviť na opakovane použiteľné alebo na jednoducho rozložiteľné slamky. Hitom sa stali materiály ako nerez, bambus, sklo či papier. Preto pite s chuťou a rozumom!

 

 

 

Vypestuj si sám!

 

Osobitou skupinou sú darčeky z kategórie „vypestuj si sám“. Stali sa obrovským hitom, ktorý spája originalitu, nevšednosť a zároveň praktické využitie darčeku. V našom sortimente sa nachádzajú kompletné sady na vypestovanie určitých kvetov, stromov či byliniek. Takisto máte možnosť vybrať si z predmetov 2v1. Sú to predmety, napr. poznámkové bloky, záložky, atď., s obsahom semienok, ktoré po použití jednoducho zasadíte. Príkladom a rokmi overeným darom je bez debaty rezaný kvet, ktorý má však obmedzenú životnosť. V tomto prípade sa z darovaného predmetu s obsahom semienok stane krásna rastlina/bylinka. A teda radosť z darčeku bude pretrvávať dlhší čas.

ekodarčeky rastúci papier so semienkami na zasadenie ekodarčeky sadeničky bylinky vypestuj si sám záložka so semienkami grow me ekodarčeky

 

 

 

 

 

 

 

Všetky tipy na obľúbené ekologické darčeky a mnoho iného nájdete na našom e-shope www.ekodarceky.sk. Naše eko produkty sú vyrobené z recyklovaných alebo recyklovateľných materiálov s prihliadaním na životné prostredie. V ponuke nájdete skutočne ekologické materiály najrôznejších druhov s vlastným ekologickým príbehom. Stavte na darčeky s pridanou hodnotou, nebudete ľutovať!

Zdieľajte na sociálnych sieťach

Ďalšie články

Letný tábor, tábor pre deti s originálnymi reklamnými predmetmi

Táborová príprava na jednotku!

Podcenenie prípravy na letné tábory môže byť chybou rodičov, ako aj samotných organizátorov. Či už chystáte denné alebo klasické letné tábory, my sme tu preto, aby sme Vám túto prípravu zaručene zjednodušili.

Čítať viac »
Návrat hore