Novinky, ktorým sa nedá odolať!

Február u nás každoročne patrí novému katalógu. Nový katalóg Kreatívne darčeky 2024 je ešte horúci a my Vám prinášame horúce novinky, ktoré nezostanú bez povšimnutia.

1. Pre cestovateľov

Obal na pas vyrábaný na mieru s kreatívnou plnofarebnou potlačou

 

Chcete si nosiť svoju značku stále so sebou?  V tomto prípade máme pre Vás novinku, ktorá Vám padne do oka. Originálnym obalom na cestovný pas budete reprezentovať aj pri svojich cestách v zahraničí. Čím originálnejší dizajn zvolíte, tým viac pozornosti pritiahnete. Obal vyrobíme vo vašom vlastnom kreatívnom dizajne. Bonusom je ekologické prevedenie. Využiteľný darček, ktorý ocenia nie len cestovné kancelárie.

2. Aj náročnejší si prídu na svoje

masážna pištoľ, originálny reklamný darček, novinka

Odpoveď na otázku po čom túži každý zamestnanec je jednoznačná! Darujte svojim zamestnancom či obchodným partnerom relax v podobe masážnej pištole, ktorá v dnešných dňoch zažíva obrovský boom. Štyri masážne hlavice a dve masážne frekvencie ocenia nie len aktívni športovci. Povýšte vlastné reklamné predmety na vyšší level a darujte nezabudnuteľný reklamný darček, ktorý sa bude líšiť od všetkých ostatných a zaručene nezostane zabalený!

 

3. Buďte stále „ON“

minimalistická magnetická rýchlonabíjačka, reklamné predmety novinky

Dnešná uponáhľaná doba si vyžaduje, aby ste boli neustále na príjme. To Vám zaručí nová magnetická rýchlonabíjačka, ktorá sa stane vašou neoddeliteľnou súčasťou. Využijete ju v kancelárií či na cestách. Vďaka minimalistickému dizajnu ju môžete mať stále po ruke. Užitočným reklamným darčekom dávame jednoznačne palec hore!

 

4. Keď vaša značka chutí

 

reklamné pochutiny, žuvačky s vlastným originálny dizajnom vyrábaný na mieru, kreatívna plnofarebná potlač

Vsaďte na chutné reklamné darčeky! Novými žuvačkami si zaručene získate svojich priaznivcov. Originalite sa v tomto prípade medze nekladú a preto Vám vyrobíme obal na žuvačky vo vašom vlastnom kreatívnom dizajne. Ak máte potrebu vyniknúť a dostať vašu značku viac do povedomia, toto je pre Vás to pravé orechové. V balení sa nachádza 12ks žuvačiek bez cukru, ktoré zabalíme do originálneho balenia s vašim dizajnom.

 

5. Ani nádcha Vás nezastaví!

recyklované vreckovky v obale s vašou originálnou plnofarebnou potlačou, vyrábané na mieru s kreatívnou grafikou

Zostávame pri originálnych reklamných predmetoch, ktoré nie sú práve typickými. Nový katalóg Kreatívne darčeky prináša papierové vreckovky v originálnom šesťhrannom obale vo vašom vlastnom dizajne. Tento reklamný predmet ocení najmä niekto, kto preferuje praktické využitie svojich reklamných darčekov. Netradičné prevedenie v spojení s originálnym dizajnom nezostane bez povšimnutia. Za zmienku samozrejme stoja aj ekologické vlastnosti.

 

Nový katalóg Kreatívne darčeky 2024 nájdete na našom webe. Nájdete v ňom originálne novinky, ale aj obľúbené stálice. Na všetky reklamné predmety Vám vieme aplikovať personalizáciu prostredníctvom rôznych druhov potlače. V prípade otázok alebo záujmu Vám veľmi radi vypracujeme cenovú kalkuláciu. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom mailu.

Zdieľajte na sociálnych sieťach

Ďalšie články

Ekodarčeky, ekologické reklamné predmety s vlastnou potlačou za super ceny trnava

Stavte na obľúbené Ekodarčeky!

Klasickým darčekom už odzvonilo! Aj vy by ste chceli darovať niečo „viac“ ako iba darček? Prinášame Vám originálne, nevšedné, no najmä ekologické darčeky z udržateľných materiálov.

Čítať viac »
Letný tábor, tábor pre deti s originálnymi reklamnými predmetmi

Táborová príprava na jednotku!

Podcenenie prípravy na letné tábory môže byť chybou rodičov, ako aj samotných organizátorov. Či už chystáte denné alebo klasické letné tábory, my sme tu preto, aby sme Vám túto prípravu zaručene zjednodušili.

Čítať viac »
Návrat hore