Futbalová ponuka pre malých aj veľkých futbalistov!

Futbalová ponuka Presentas, dresy s potlačou pre deti, mládež, dospelých

Oblečte Váš futbalový tím spolu s Presentas

Využite našu špeciálnu futbalovú ponuku pre deti a mládež. V ponuke nájdete basic futbalové dresy, personalizované futbalové dresy vyrábané na mieru, tréningové tričká a šortky. 

basic dres pre deti s vlastnou potlačou
basic dres pre dospelých s vašou potlačou

Dres BASIC

BASIC dres pozostáva z trička a kraťasov. 100% polyester. 135g/m2. Veľkosti pre deti a dospelých. Vo viacerých farbách. Deti: 23,31€ bez dph. Dospelí: 24,93€ bez dph. V cene je zahrnuté tričko, kraťasy spolu s potlačou. Potlač na tričko (srdce+chrbát), potlač na kraťasy.

original dres vyrábaný na mieru
original dres vyrábaný na mieru pre deti a dospelých

Dres ORIGINAL

ORIGINAL dres pozostáva z trička a kraťasov vo vlastnom plnofarebnom dizajne. 100% polyester. 130g/m2. Dizajn podľa vašich predstáv. Veľkosti pre deti a dospelých. 
Deti: 35,79€ bez dph.
Dospelí: 46,69€ bez dph
V cene je zahrnuté tričko, kraťasy vo vlastnom dizajne spolu s potlačou. Potlač na tričko (srdce+chrbát), potlač na kraťasy.

tréningové tričko bavlna deti
tréningové tričko bavlna dospelí

Tréningové tričko

Tréningové tričko s krátkym rukávom. 100% bavlna. 153g/m2. Veľkosti pre deti a dospelých. Dostupné v rôznych farbách. Deti: 4,85€ bez dph. Dospelí: 5,31€ bez dph. V cene je zahrnuté tričko s potlačou na srdce.

tréningové kraťasy pre deti
tréningové kraťasy pre dospelých

Tréningové kraťasy

Tréningové kraťasy. 100% polyester. 140g/m2. Veľkosti pre deti a dospelých. Dostupné vo viacerých farbách. Deti: 7,06€ bez dph. Dospelí: 8,16€ bez dph. V cene sú zahrnuté kraťasy s potlačou do A5.

Info box

Minimálny odber 20ks. Ceny sú kalkulované pri odbere 20ks. V prípade záujmu Vám vieme vyhotoviť vlastnú cenovú ponuku na požadované produkty a množstvo. 

V prípade otázok alebo záujmu nás prosím kontaktujte prostredníctvom mailu: presentas@presentas.sk
Zdieľajte na sociálnych sieťach

Ďalšie články

Ekodarčeky, ekologické reklamné predmety s vlastnou potlačou za super ceny trnava

Stavte na obľúbené Ekodarčeky!

Klasickým darčekom už odzvonilo! Aj vy by ste chceli darovať niečo „viac“ ako iba darček? Prinášame Vám originálne, nevšedné, no najmä ekologické darčeky z udržateľných materiálov.

Čítať viac »
Letný tábor, tábor pre deti s originálnymi reklamnými predmetmi

Táborová príprava na jednotku!

Podcenenie prípravy na letné tábory môže byť chybou rodičov, ako aj samotných organizátorov. Či už chystáte denné alebo klasické letné tábory, my sme tu preto, aby sme Vám túto prípravu zaručene zjednodušili.

Čítať viac »
Návrat hore